Haládik & Partners, advokátní kancelář

Jozef Haládik

Co dělám a co mě baví?

V průběhu roku úspěšně realizuji kolem šesti středně velkých transakcí pro mezinárodní společnosti, ale i české a slovenské vlastníky v hodnotě kolem 500 mil. Kč. Na téma M&A realizuji i několik přednášek pro seminars.cz a economia.cz. Dále připravuji spoustu smluvní dokumentace pro české a slovenské společnosti tak, aby měli moji klienti jasno v pravidlech se zákazníky a dodavateli. Nejzajímavější je určitě práce na motivačních programech pro zaměstnance, včetně nastavování účinných modelů „corporate governance“ a organizačních struktur. V rámci pro bono aktivit se rád podílím na iniciativě Domluvte.se.

V čem dále podnikám?

V roce 2011 jsme se rozhodli vytvořit úspěšný vymáhací systém eKolektor, který stojí na principu „nesuďte se, domluvte se“. V roce 2013 jsme rozvinuli oblast risk managementu pilotním projektem Etické linky — "whistleblowing" nástroje pro prevenci a detekci neetického a protiprávního jednání, která chrání v práci a podnikání ty poctivé před nepoctivými. V roce 2018 jsme spustili profesionální GDPR Helpdesk GDPR Plus , který díky integrované umělé inteligenci Confluence urychluje hledání správné odpovědi pro klienty.

Kde jsem začínal?

Podívejte se na můj LinkedIn profil.

“Jozef brings great out-of-the box business solutions, where the rest of the market is lost in legal knot.”

Petr Zmátlík, Pražská plynárenská

“Jozef is simply the best lawyer I have worked with during my 15 years experience running businesses in Central Europe.”

Philippe Riboton, HR Partners

“Jozef is an attorney who besides understanding the law, understand business and prepares legal solutions helping the business objectives. He is a tough negotiator and often can take care of some tough business issues.”

Martin Smrz, UPC Česká republika

Další klienti, kteří Vám rádi poskytnou referenci na moje služby:

Martin Coufal, regionální ředitel, Bisnode Group, Jean Michel Condamin, Chief Executive Officer, Zodiac Aerospace, David Klíma, regionální ředitel, Motip Dupli Group, Ivan Šimek, regionální ředitel, TNS, Vladimír Klučina, Peter Kuba, Oliver Nehring, Vaillant Group, Petr Majerik, ředitel, at media, Pavel Petlák, regionální ředitel, Onduline Group.

Jestli máte chuť se mnou koupit nebo prodat firmu, upravit smluvní dokumentaci nebo organizační strukturu a nastavit pravidla „corporate governance“ dejte mi vědět na +420 603 466 473 nebo jhaladik@haladik.com.

Uložte si moji vizitku

Pro formalisty přikládám výpis z Obchodního rejstříku mých právních kanceláří v Praze a Bratislavě ve formátu pdf: CZ a SK.